Álláslehetőség Japánban

Japán robotikai gyártócég megbízásából keresünk magyar mérnököket japáni munkavégzésre. Megbízónk gyári folyamatok automatizálásával és szenzorok fejlesztésével foglalkozik. Az új munkatársak feladata robotok látásának, mozgásának vagy szoftverének fejlesztése lesz.

Pozíció:

  • Intelligens robotokat fejlesztő mérnök

Feladatok:

  • szenzorfejlesztés

Elvárások:

  • MSc vagy PhD végzettség, preferáltan villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök
  • tapasztalat a felsorolt területek valamelyikén:
      • computer vision,
      • robotika,
      • algoritmusok,
      • software,
      • IT,
      • machine learning
  • angol nyelvtudás
  • Előny, ha hazai vagy nemzetközi versenyeken kiemelkedő eredményt ért el a felsorolt témakörök valamelyikében: matematika, algoritmusok, robotika, programozás

Amit kínálunk:

  • japáni repülőjegy
  • versenyképes jövedelem
  • bónusz
  • lakhatási/munkába járási támogatás
  • japán nyelvtanulás finanszírozása
  • részvényopció
  • stabil, hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség nemzetközi környezetben

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdők jelentkezését várjuk!
  • A releváns munkatapasztalatokat, készségeket figyelembe vesszük a kiválasztás során!

Szükséges nyelvtudás:

  • angol

Munkavégzés helye:

  • Kiotó vagy Tokió

  • Angol nyelvű önéletrajzzal a biro@sudy.co.hu címen 2018. szeptember 15-ig!

Borítókép: https://m2mzona.hu